ВМС підбили ракетою російський буксир Василій Бех біля о.Зміїний.

Буксир транспортував боєприпаси, особовий склад ЧФ РФ та ЗРК «ТОР».

Буксир уразили, коли він транспортував на острів Зміїний боєприпаси, озброєння та особовий склад Чорноморського флоту рф.

ВМС Збройних сил України підбили черговий російський буксир «Василий Бех» із зенітно-ракетним комплексом «ТОР» на борту. За інформацією голови Одеської ОВА Максима Марченка, буксир було уражено 17 червня вранці в акваторії Чорного моря, коли він транспортував на острів Зміїний боєприпаси, озброєння, особовий склад та ЗРК «ТОР». За попередньою інформацією, уражено 70% екіпажу.

«Передавайте вітання команді крейсера «Москва», – написав Марченко.

Також інформацію про ураження цілі підтвердили у Військово-морських силах ЗСУ.

«В акваторії Чорного моря було уражено буксир чорноморського флоту «Васілій Бех» під час транспортування ним на острів Зміїний боєприпасів, озброєння та особового складу Чорноморського флоту. Навіть наявність на борту зенітно-ракетного комплексу «ТОР» не завадила Військово-морським силам Збройних сил України демілітаризувати російських загарбників», – повідомили у ВМС ЗСУ.

Військово-морські сили ЗСУ оприлюднили відео, на якому зафіксовано підбиття російського буксира.

Також інформацію про враження протикорабельною ракетою російського буксира підтвердив голова Офісу президента Андрій Єрмак.

«ВМС вразили протикорабельною ракетою російський буксир «Васілій Бех». За даними ОК «Південь», уражено 70% екіпажу», – повідомив Єрмак.

Наразі окупанти проводять пошуково-рятувальну операцію.

Спочатку не було інформації про постраждалих, але пізніше голова Офісу президента Андрій Єрмак повідомив, що уражено 70% екіпажу.

Буксир побудований на Астраханському судноремонтному заводі. Його водотоннажність 1605 тонн. «Васілій Бех» був прийнятий до складу Чорноморського флоту РФ у 2017 році.

Увечері 17 червня голова Одеської ОВА Максим Марченко повідомив, що російський буксир «Васілій Бех» затонув.

За матерілами https://zaxid.net