Війна за Україну: 45 доба вторгнення. Бойові зведення.

Російські війська продовжують штурмові дії на Донецькому напрямку та підсилюють свої угруповання на Харківщині.

Зведення Генштабу ЗСУ станом на 18 годину 9 квітня 2022 року:

На Донецькому напрямку ворог продовжує штурмові дії. Основні зусилля окупантів зосереджені на взятті під контроль населених пунктів Рубіжне, Попасна та Новобахмутівка.

Разом з тим, загарбники продовжують завдавати авіаційних ударів по населених пунктах Вугледар і Новоселівка Друга. Намагаються відновити наступ в районах Новотошківського, Степного і Мар’їнки”.

Деталі: Основні зусилля окупантів зосереджуються на захопленні Маріуполя та наступі в районі міста Ізюм. Залишається високою ймовірність залучення противником диверсійно-розвідувальних груп для здійснення диверсій на об’єктах транспортної інфраструктури.

На Слобожанщині противник продовжує здійснювати часткове блокування Харкова. З метою прихованого пересування окупаційних підрозділів по території Харківської області ворог здійснює радіоелектронне придушення мереж стільникового зв’язку.

Повідомляється також, що з метою нарощування угруповання військ, з Бєлгородської області РФ у район Шевченкового Харківської області переміщено до двох батальйонних тактичних груп противника.

“Ворог продовжує завдавати ракетних ударів по цивільних об’єктах на всій території України”, – зазначили також у Генштабі.

На  Південнобузькому напрямку окупанти не полишають спроб утримати позиції та рубежі на адміністративному кордоні Херсонської області.

На Волинському, Поліському та Сіверському напрямках суттєвих змін у складі та положенні військ противника не зафіксовано.

“Українські захисники та захисниці тримають оборону і поступово відтісняють ворожі війська на окремих напрямках”, – йдеться у зведенні Генштабу.

За матеріалами https://www.pravda.com.ua