Війна за Україну: 73 доба вторгнення. Авіаудар по школі у Білогорівці.

Голова Луганської ОВА заявив про ймовірну загибель 60 мирних жителів внаслідок авіаудару.

Російські загарбники скинули авіабомбу на школу в селі Білогорівка, яке розташоване біля Лисичанська. У цей момент у шкільному підвалі від обстрілів ховалися 90 цивільних, повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.

«Останній тиждень Білогорівка – село поблизу Лисичанська – гаряча точка. орки намагаються там здійснити прорив, точаться постійні бої. Сьогодні російські вбивці “воювали” з беззбройними мирними мешканцями. Рашисти скинули авіабомбу на школу, в якій ховалося майже все село. Всі, хто не встиг евакуюватися», – написав він у Telegram увечері в суботу, 7 травня.

Як розповів голова Луганщини, після влучання в клуб, підвал школи був єдиним місцем порятунку селян від обстрілів.

За словами Гайдая, у момент, коли росіяни скинули на школу авіабомбу, там перебували 90 людей. 30 з них вже дістали з-під завалів, операція із порятунку решти людей триває.

Пізніше рятувальники повідомили, що з-під завалів дістали тіла двох загиблих. У свою чергу, Сергій Гайдай зазначив, що решта 60 людей, які залишилися під завалами, скоріш за все загинули.

P.S. У неділю зранку, 8 травня, в ДСНС повідомили, що з-під завалів врятовано 30 осіб, 7 з них отримали поранення. Двох осіб знайшли вже без ознак життя.

За матеріалами https://zaxid.net