Війна за Україну: 21 день вторгнення. Головне.

Ситуація на лінії фронту зараз є досить непростою. У багатьох областях України відбувається наступ окупаційних військ росії та їх часткова окупація – це Київська, Харківська, Донецька, Запорізька, Херсонська області.

Станом на 21 день війни в Україні найважча ситуація у Маріуполі. Маріуполь знаходиться в окупації, і немає можливості доставити продовольство, воду та медикаменти до міста – всі домовленості щодо відкриття зелених коридорів порушуються окупаційними військами. Весь світ спостерігає сьогодні, як у Маріуполі відбувається геноцид українського народу: там помирають українці, росіяне, євреї.
Сьогодні, 16 березня 2022 року, на Драматичний театр Маріуполя, який служив бомбосховищем для дітей та жінок, російська федерація скинула бомбу вагою в 1 тонну, що свідчить про цілеспрямоване знищення російським режимом мирного населення України.

Також важкий стан спостерігається в інших містах Донецької області – Рубіжне, Сєвєродонецьк, тут йдуть повномасштабні бої за ці міста.

Київ та Харків – у зв’язку з тим, що ці міста знаходяться під серйозним оборонним захистом, тому ворог руйнуєнаші головні міста та передмістя за допомогою авіації, застосовуючи заборонені касетні бомби.

На півдні України йдуть опозиційні бої в районі Миколаєва, але тут ворог не може пройти далеко вглиб області. Весь світ стежить зараз за війною в Україні, но ми сподіваємось лише на свої сили, адже це наша рідна земля і нам випав обов’язок її захищати.

Ми впевнені – перемога буде за нами!