ЗСУ підбили російський корабель «Всеволод Бобров», – Одеська ОВА

Судно, на якому спалахнула пожежа, везло на острів Зміїний зенітно-ракетні комплекси.

Збройні сили України підбили ворожий корабель тилового забезпечення «Всеволод Бобров», в результаті він загорівся. Інформацію, яка впродовж вчорашнього дня поширювалась в соцмережах, підтвердив у своєму Telegram речник Одеської ОВА Сергій Братчук.

«Повертаючись до Зміїного, то треба сказати, що дійсно – завдяки діям наших військових моряків загорілося судно тилового забезпечення «Всеволод Бобров». Одне з найновіших у російському флоті», – сказав Братчук.

Водночас речник Одеської ОВА зазначив, що наразі потребує уточнення інформація про те, чи справді пошкоджене судно відправили до Севастополя.

Братчук наголосив, що українські моряки так відважно захищають острів Зміїний від російських окупантів, що його вже прозвали «Змієбаївкою».

Раніше у 24 канал повідомляв, що росія втратила ще один корабель, який прямував до острова Зміїний. За даними джерел видання, рф могла втратити судно тилового забезпечення проекту 23120. Таких в росії лише два – «Всеволод Бобров» та «Ельбрус». Повідомлялося, що російське судно у ніч проти 12 травня прямувало до острова Зміїного. Під час руху воно раптово спалахнуло. Російські окупанти пів ночі намагалися доправити судно до окупованого Севастополя і, ймовірно, їм це вдалося, проте після пожежі воно потребує ремонту.

За матеріалами https://zaxid.net